Prijímame online platby

Logá kreditných kariet

Facebook

Dotazník

Aké semená by ste chceli v službe Pick & Mix?
Počet hlasov: 247

AH Dutch formula micro

 

Mikro prvky 1L

Dostupnosť Skladom
Cena s DPH €16,50
Počet (ks)

   

Kód tovaru 688
Značka Advanced Hydroponics
Kategória Advanced Hydroponics
Záruka 2 roky
 

Hnojení nikdy nebylo snadnější než je nyní se základní řadou Dutch Formula. Unikátní složení umožňuje snadné použití začínajícím pěstitelům a možnost přizpůsobení těm zkušeným. Díky vysoké koncentraci hnojiv Dutch Formula také ušetříte peníze.

Přípravek Dutch Formula se skládá ze tří samostatných složek: Grow – Složka s nejvyšším podílem dusíku, nezbytná pro rychlý a intenzívní růst rostlin Bloom – Vysoký podíl fosforu garantuje rychlé nasazování květů Micro – Obsahuje všechny ostatní složky, nezbytné pro zdravý vývoj rostlin, v dokonalém poměru.

Smícháním minerálních složek přípravku Dutch Formula s vodou získáte pro své rostliny bohatou a vyváženou výživu. Přípravek Dutch Formula je vhodný pro všechny druhy substrátu pro hydroponii.

Uvidíte, že tajemstvím úspěchu je MICRO, přípravek, který podporuje úrodu po celou dobu životního cyklu rostlin. Přípravek Dutch Formula MICRO je založen na silné živné směsi chelátů mikroprvků v kombinaci s jedinečnými stabilizátory pH, což zajistí mimořádnou sílu a stabilitu růstu. DUTCH FORMULA: Pro všechny substráty. Aplikování přípravku Dutch Formula jde nad rámec hydroponických systémů. Dutch Formula je možno používat pro VŠECHNY substráty. Přesvědčili se o tom ti, kteří pěstují v půdě stejně jako ti, kteří pěstují na kokosovém substrátu.

Dusík (N) %4,5 Draslík (K2O) %3,0 Vápník (CaO) %6,0 Bór (B) %0,015 Molybden (Mo) %0,01 Měď (Cu) %0,006 Mangan (Mn) %0,04 Zinek (Zn) %0,02 Železo (Fe) %0,15

Ředění (na 100l zálivky): období růstu (18h): 75ml období květu (12h): 80ml – v hlíně snížit na polovinu konec kvetení (12h): 100ml

Složka č.3 – MICRO

Hmotnosť 1 kg
 
 

 


Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.