Prijímame online platby

Logá kreditných kariet

Facebook

Dotazník

Aké semená by ste chceli v službe Pick & Mix?
Počet hlasov: 247

Q80

 

80x80x160

Dostupnosť Skladom
Cena s DPH €170
Počet (ks)

   

Kód tovaru 371
Značka HomeBox
Kategória Ambient
Záruka 2 roky
 

Nový Homebox Ambient Q 80 s tradične pevnou kovovou konštrukciou, pevnými plastovými spojmi a odolnými zipsami. Špeciálne vyvinutá odrazová fólia PAR + vďaka svojim unikátnym vlastnostiam odráža viac svetelnej energie a súčasne znižuje odraz energie tepelnej. Jej vyššia svetelná odrazivosť potom podporuje rast, zvyšuje výnos a celkovo prispieva k optimálnemu vývoju rastlín. Výmenu vzduchu v Growbox zaisťuje 5 otvorov na príťah / odťah s rôznymi priemermi. Zadný otvor s priemerom 100mm, ľavý otvor 125 mm, horný otvor 160 mm. A k tomu ďalšie dva (ľavý a pravý) otvor s priemerom 125 mm.

Veľmi praktické sú ďalej odnímateľná a nepriepustná podlaha, sieťka proti hmyzu alebo robustné plátno vonkajšieho plášťa vo svetlej farbe. Okrem klasicky jednoduchého zloženie garantuje Ambient aj ľahkú manipuláciu a nenáročnú prevádzku. Po uzatvorení je stan na pestovanie Homebox Ambient Q 80 svetelne nepriepustný.

Stan Homebox Ambient Q 80 je určený pre pestovanie všetkých rastlín pod osvetlením so strednou Wattažou a LED. Ideálny pestovateľský priestor o rozlohe 0.64 m2. Konštrukčné nosnosť 50 kg, rozmery 80x80x160 cm. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a garantujú úspešné aj bezpečné pestovanie.

Hmotnosť 8 kg
 
 

 


Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.