Prijímame online platby

Logá kreditných kariet

Facebook

Dotazník

Aké semená by ste chceli v službe Pick & Mix?
Počet hlasov: 247

VISTA Small

 

65x65x120

Dostupnosť Skladom
Cena s DPH €190
Počet (ks)

   

Kód tovaru 395
Značka HomeBox
Kategória Ambient
Záruka 2 roky
 

Nový Homebox Vista Small so štvorcovou základňou ponúka oproti pôvodnej verzii Homebox Vista Medium polovičný pestovateľské priestor 1,3m2. Výhodou môžu byť práve menšie rozmery a hlavne možnosť využiť stan ako pre pestovanie viac malých rastlín a sadeníc, tak pre kultiváciu dospelých rastlín.

Rovnako ako ostatné produkty nemeckej značky aj tento pestovací stan ponúka úplne bezproblémový prístup z prednej strany. Predná strana boxu umožňuje nepriedušné uzavretie a maximálne zatemnenie. Priehľadné okná na prednej, ľavej i pravej strane dovoľujú kontrolovať stav rastlín, bez toho aby ste museli porušiť citlivú mikroklímu vo vnútri stanu. Na stranách boxu nájdete aj dva ventilačné otvory OmniFlow s priemerom 150mm. Otvory pre príťah a odťah nájdete na strope (1x priemer 200mm) a vzadu (2x100mm.) Podlaha Homebox obsahuje odnímateľnú vodotesnú ochranu proti vytopeniu. Stabilitu celej vystuženej konštrukcie s nosnosťou 100kg podporujú tiež pevné plastové spoje. Optimálnu svetelnú stratégiu zaisťuje reflektívna PAR + fólia na vnútornej strane plášťa. Úniku svetla mimo stan zamedzujú odolné a totálne nepriedušné zipsy. Nestratíte ani lumen!

Zvládne to aj dedo!

Pestovateľské stany Homebox sú určené pre pestovanie rastlín v uzavretých podmienkach. Zostavenie Homebox je jednoduché a nemalo by nikomu zabrať viac ako 30 minút. Inštrukcie nájdete v priloženom návode. Súčasťou balenia je tiež nevyhnutné príslušenstvo. Všetky súčiastky možno ľahko nahradiť.

Hmotnosť 10 kg
 
 

 


Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.