Prijímame online platby

Logá kreditných kariet

Facebook

Dotazník

Aké semená by ste chceli v službe Pick & Mix?
Počet hlasov: 247

VISTA Triangle +

 

120x75x200

Dostupnosť Skladom
Cena s DPH €210
Počet (ks)

   

Kód tovaru 398
Značka HomeBox
Kategória Ambient
Záruka 2 roky
 

Ambientné Homebox Vista Triangle + so základňou v tvare trojuholníka disponuje oproti pôvodnej verzii rozšírenými rozmery 120x75x200cm. Výsledkom je väčšia plocha i priestor pre pestovanie, novo tak môžete využiť trojhranný pestovateľské priestor 0,4m2. Hlavnou výhodou je práve unikátny tvar, vďaka ktorému sa stan perfektne hodí do rohov miestností.

Homebox Triangle + je najnovším prírastkom medzi kvalitnými kultivačnými stany z dielne nemeckých Fachman. Základom pestovateľského pohodlia je ako vždy ľahký bezbariérový prístup do boxu z prednej strany. Tam sú tiež umiestnené 4 ventilačné otvory OmniFlow s priemerom 100mm. Otvory na príťah a odťah nájdete na strope (priemer 160mm) a na ľavej i pravej stene stranu (100mm). Všetky sú vybavené protihmyzovou sieťkou. Kvôli kontrole stavu rastlín nemusíte porušovať citlivú mikroklímu, stačí vytiahnuť roletu a vďaka priehľadnému oknu uvidíte všetko, čo potrebujete. Stabilitu celej vystuženej konštrukcie s nosnosťou 40kg podporujú tiež pevné plastové spoje. Podlaha Homebox obsahuje odnímateľnú vodotesnú ochranu proti vytopeniu. Optimálnu svetelnú stratégiu zaisťuje reflektívna PAR + fólia na vnútornej strane plášťa. Úniku svetla mimo stan zamedzujú odolné a totálne nepriedušné zipsy. Ani lumen nepríde nazmar! 

Zvládne to aj dedo!

Pestovateľské stany Homebox sú určené pre pestovanie rastlín v uzavretých podmienkach. Zostavenie Homebox je jednoduché a nemalo by nikomu zabrať viac ako 30 minút. Inštrukcie nájdete v priloženom návode. Súčasťou balenia je tiež nevyhnutné príslušenstvo. Všetky súčiastky možno ľahko nahradiť. Homebox Triangle + je podľa výrobcu určený predovšetkým pre 250W HPS/MH a LED osvetlenie.

Hmotnosť 20 kg
 
 

 


Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.