Prijímame online platby

Logá kreditných kariet

Facebook

Dotazník

Aké semená by ste chceli v službe Pick & Mix?
Počet hlasov: 247

Semená 3+1

Semená v tejto kategórii sú na objednávku a je možné nakúpiť len v akcii 3+1 zdarma, to znamená, že nakúpite 4 balenia a to najlacnejšie máte zadarmo. Nie je možné objednať menej ako 4 balenia po 10 semien. Ihneď po uhradení objednávky sú semená objednané priamo od výrobcu, čím Vám zaručíme ich čerstvosť. Doba dodania ku Vám je do 7 dní.

Môžete nás samozrejme kontaktovať aj ohľadne odrôd ktoré v ponuke nemáme. Spolupracujeme so Seed bankami : Delicious Seeds, World of Seeds, Samsara, Dinafem, Sweet Seeds, G13 Labs, Buddha seeds, Speed seeds, Dutch Passion, Pyramid, Greenhouse seeds, Original Sensible, Expert seeds, Medical seeds, Bull seeds, Eva seeds, Sensi Seeds, Sensi White label, Nirvana, Genehtik, Positronics, Paradise seeds, Ministry of Cannabis, Biohazard, Professional seeds, Barne´s Farm, Humboldt SO, Family Ganjah, Royal Queen Seeds, DNA Genetics, All-In medical seeds, Moon seeds, Kannabia, Ripper seeds, Seeds Makers, VIP seeds, Grass-O-matic, Garden of Green, Hero seeds, Venus genetics, Hemp Brothers, Cream of the Crop, FastBuds.

UPOZORNENIE K PREDAJU SEMIENOK!!
Klíčenie semienok konope je v mnohých krajinách nelegálne. Semienka sú preto predávané len pre zberateľské účely pre dospelých(osoby staršie ako 18rokov).Tieto semienka boli predané len s podmienkou, že nebudú použité v rozpore s platnými zákonmi v danej krajine. Všetky informácie na tomto balení semienok sú uvádzané len pre vzdelávacie a zberateľské účely. Nie je úmyslom podporovať, propagovať alebo ďalej inak iniciovať výrobu, držanie, alebo užívanie ilegálnych látok a substancií.
ZDÔRAZŇUJEME ,ŽE VŠETKY OSOBY KUPUJÚCE SI SEMIENKA SÚ SAMI ZODPOVEDNÉ ZA SVOJE NAKLADANIE S NIMI.

 

Pripravujeme...

 

 


Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.